Naše služby

Kromě kurzů šití v Hradci Králové, nebo video kurzů Vám také můžeme nabídnout spoustu jiných krejčovských služeb.

Kurzy šití pro začátečníky i pokročilé

V našem ateliéru pravidelně provádíme kurzy šití pro všechny. Naučíme Vás zaměřit míry, střihovou konstrukci, druhy materiálů, ovládat šicí stroje a každý kurz zakončíme výrobou vlastního výrobku.
 Kurzy šití

Video kurzy šití pro začátečníky i pokročilé

Nestíháte naše kurzy v ateliéru? Nevadí. Právě pro Vás nabízíme video kurzy šití online. Naučte se všechny dovednosti z pohodlí Vašeho domova v pořadí, které si určíte sami.
 Video kurzy

Zakázková výroba klasických a tanečních oděvů

Navrhneme pro Vás i Vaše děti specifické taneční oděvy. Ať jde o Latinskoamerické tance či Breakdance, navrhneme a ušijeme pro Vás specifické oblečení, které Váš tanec posunou o úroveň výše.

Střihová oprava a úprava oděvů

Nabízíme standardní střihové služby jako například - příprava materiálů, zkrácení kalhot, výměna zipů, zkrácení rukávů, zúžení halenky, kalhot a saka, oprava monterek.

Krejčovské a střihové poradenství

Nevíte si rady jak přišít zip, zkrátit kalhoty, nastavit stroj, rozpárat oděv nebo něco jiného? Stavte se za námi, rádi Vám poradíme s pracovním postupem.

Pronájem šicích strojů v ateliéru

Potřebujete si něco upravit na svém oblečení, či ušít nějaký výrobek a nemáte vlastní vybavení? U nás žádný problém. Nabízíme pronájem šicích strojů více nitných typů "overlock" a žehlící techniky.